Translate

03 września 2011

Poszewki pod małe tyłeczki z elementów i resztek.

Resztek włóczek to mi się uzbierał nie mały woreczek, najczęściej były to maleńkie kulki i nic nie dało się z nich zrobić. I tak leżały te kulki, a ja potrzebowałam poszewek na poduszki. Miałam zamiar kupić duże poduszki na krzesła, żeby można je było przywiązać do krzesła, bo to miały być poduszki dla najmniejszych tyłeczków moim domu. Chłopcy do tej pory używali krzesełek dla dzieci, ale może i są drobni i mali ale wydawało mi się, że za wysoko siedzą. Miałam takie duże i grube poduchy w domu, pomyślałam chwilę i zrobiłam poszewki z elementów. Wyciągnęłam z piwnicy takie większe krzesła - z wielkim siedziskiem :) I tak się prezentują poszewki:
Chwilowo jestem dość zabiegana... Dziś zrobiłam 2 torty i 12 drożdżówek :) Jutro chłopcy skończą 3 lata :) 
Dziergam sukienki dla lalek, ale jakoś brak weny na wykończenie, na detale... I sweterek robię, bo jesień już nadeszła, ale za to piękna i ciepła - kwitną mi krokusy, magnolia i nawet rododendron pokazał kilka kwiatków :) Pozdrawiam serdecznie!

8 komentarzy:

 1. bardzo fajne opoduchy. Krokusy u Ciebie kwitną ? Niesamowita jesteś

  OdpowiedzUsuń
 2. Super sa poszeweczki z babcinych kwadratow, a w twoim wydaniu wyjatkowo rozweselajace poprzez te zywe kolory. Do zobaczenia w IKEA!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne poduchy. A tyłeczki Twoich chłopców powinny być szczęśliwe na takich kolorowych podusiach :) Te klasyczne kwadratowe motywy dają duże możliwości twórcze - ja zrobiłam z nich kocyk dla dzidzi której oczekujemy.

  Pozdrawiam
  BabaAga

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo fajny pomysł z tymi poduchami, będzie ładnie wyglądać , chłopcom będzie wygodnie i będą trochę wyżej :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszelkie komentarze pozostawiane na moim blogu :)