Translate

20 kwietnia 2012

Świeczki decu - ale to złe okreslenie.

Złe określenie, bo już wiem, że świeczek tak sie nie robi... Może kiedyś zrobię je tak jak powinny być. 

Świeczki stoja w świeczniku i sa nie używane, takie "do ozdoby" :) Łatwo nie było, ale jakoś je zrobiłam. Co prawda nie sa piekne z bliska, ale stoja w rogu pokoju, za stołem, więc nikt tam nie dochodzi żeby je oglądać. (i całe szczęście...).


Jestem trochę zła, bo lubie kiedy świecznik jest okapany steryną i taki był! Ale nie uważnie go odkurzałam i się sople połamały... więc usunęłam sterynę, teraz czekam aż nowa nakapie. 
A ja padam i ide spać - coś ostatnio piątki są wyjatkowo ciężkie... A jeszcze jutro muszę raniutko wstać, gdzie zawsze w weekend dzieci nam dają pospać, to jutro muszę sprzątnąć taras, pozabierać wszystkie doniczki i pozakrywac kwiaty wokół tarasu, bo młot pneumatyczny już czeka... bedziemy wymieniać schody... już widzę ten kurz na oknach... nie wiem jak ja to przeżyję... kratki wentylacyjne pozakrywam na te kilka godzin, tylko najgorsze, że nie będę mogła rano okien pootwierać, a ja tak lubię z rana dom przewietrzyć, choć sypialnie to to tak na fest wietrze cały dzień praktycznie, ale poranne powietrze... może zdążę :)
I musze się pochwalić, że kupiłam dziś kolejne szkatułki, dwie większe i dwie mniejsze, i komódkę z 4 szufladami. Ale to jeszcze nic! Ponieważ biegłam akurat od apteki do sklepu w którym miałam sie spotkać z mążem i dziećmi - więc złapalam za szkatułki bo już wiedziałam ile i jakich potzrebuję, ale zerknęlam też na serwetki. Kupiłam takie małe serwetki "kawowe" z orchideą i.... serwetki które wyglądają jak duże chusteczki higieniczne a na nich.... Marilyn Monroe i James Dean!!! Były jeszcze z Chaplinem i Elivisem, ale nie wiem czemu ich nie kupiłam!? Zawsze myślę po fakcie.Cos mi się wydaje, że i Marilyn i James zagoszcza na mniejszych szkatułkach :) A mi się teraz marzy lustro do sypialni z drewniana ramą i decu z Marilyn i James'em - znaczy lustro jest, ma drewniana rame, ale na szkle jest skaza i chyba wolę się wstrzymać i wymienić lustro, bo rama jest ok:) 
Popisałabym więcej, ale jeszcze chwila i zaczne pleść głupoty, bo już padam... 
Dobranoc i udanego, ciepłego weekendu życzę!