Translate

08 marca 2011

Kobieco - coś dla Nas sroczek, czyli kolczyki.

Rzadko robię i noszę biżuterię. Jak mnie najdzie wena to narobię kilkanaście par i odpoczywam pół roku. A kolczyki do kolejnej szkatułki i czekają na okazję, a jak okazją to zapomnę założyć i  marny los biżuterii w moim posiadaniu. Ja tak naprawdę lubię biżuterię, zbieram ja namiętnie wg ubiorów, czyli każda sukienka ma swoje przypasowane koczyki, wisiorki, bransoletki, jedne są do eleganckich spodni, inne do dżinsów, jeszcze inne do czegoś innego. A ja ciąż mam wrażenie, że mi biżuterii mało. To sobie narobie. Postanowiłam i zaczęłam od zakupu kolczyków okrągłych, par 3, czarne, w trzech rozmiarach (uważam nawet że całkiem dobra cena bo zapłaciłam ok 10 zł). Póki co przerobiłam największe z nich - a prezentują się tak:

Opis:

  • włóczka bawełna 100% kordonek
  • szydełko nr 1
  • wzór: hmmm... w internecie nie znalazłam wzoru na "pajęczynkę", to sobie wymyśliłam taką, tak więc mogę powiedzieć, że jest to alex's design
 A z okazji Dnia Kobiet - żeby te chłopy nie zapomniały - życzę, by dziś żadna z Nas nie zasnęła bez życzeń od męskiej część populacji ludzkiej :) (moje "chłopy" - pamiętały!!!).
                                                       
Agus2003, Agawu, Eve-Jank: Dziękuję za tak miłe przyjęcie mojej twórczości :)