Translate

28 listopada 2012

Świąteczne świeczniczki decu.

Maleńkie świeczniki świąteczne powstały z doniczek w których były świeczki odstraszające komary :) Kupiłam je włanie dla tych małych doniczek :) Oczywicie świąteczne decu się na nich znalazło, z motywem słodkich nisse :) (skrzatów) z chusteczek higienicznych :) 
Oczywiście brokatu jak widać nie zabrakło:) Nie jestem fanką brokatu, ale podczas świąt... szaleję! Co roku kupuję brokat w sprayu i psikam wszystko!!! Nawet choinkę! 
Niby od jutra ma padać śnieg w Danii, ale dziś rano prognoza pogody jakby ktoś ten śnieg wymazał... Ja wczoraj z racji, że ma śnieg spaść, pozawieszałam girlandy, lampki, wienieć, bo w Danii na trzy zimy, dwie przeżyłam takie, że pierwszy dzień śniegu i zasypało nas po pas, a pierwsza zima to po pół godzinie opadu śniegu dzwonili z przedszkola, że musza przedszkole zamknąć. Więc musiałam się przygotować, kable poprzeciągać, zabawa drucikami, skutkiem czego mam dużo małych "kuku" na dłoniach, nawet ich nie widać! A szczypią jak nie wiem. Do przeżycia to, ale sobie zamieniam dzień dzisiajszy z dniem jutrzejszym - dziś tylko pranko wstawię i poświęcę się "twórczości", a jutro, no cóż, muszę dokończyć mycie okien :) 
Dobra. Uciekam, bo głowa pełna planów, aż nie wiem od czego zacząć!
Pozdrawiam serdecznie!!!