Translate

12 marca 2011

Fashion week :)

Trwają Tygodnie Mody. Właściwie to już się kończą bo ostatnie pokazy odbywają się w Paryżu - a te były przez cały zeszły tydzień - myślę, że teraz mają weekend :)  
Czasem wystarczy podpatrzeć co tam noszą i sobie samemu coś "skroić", skrócić, doszyć i mamy modne ciuszki. Można podpatrzeć kolory na tegoroczny sezon wiosenno-letni.
A ja podpatrzyłam w katalogu H&M trzy ciuszki, które możemy sobie wydziergać i to nawet bez większych problemów i schematów. Na zachętę dodam, że moja siostra po kilku dniach "zapoznawania się" z szydełkiem i po zrobieniu sterty kwiatków wydziergała sobie jeden z takich ciuszków - muszę ją właśnie uświadomić, że ma całkiem modne spodenki :) Tylko w kolorze czarnym.


W polskim H&M są takie same katalogi - a i ceny - po przeliczeniu takie same!.
I muszę się pochwalić moim ostatnim zakupem. W lekkim szoku byłam gdy przyszło do płacenia :)
Potrzebowałam paska do długiego swetra zapinanego, który kupiłam sobie... 11 lat temu - chomik ze mnie wiem, ale ponieważ tegoroczne style krążą wokół kolory beżu, jasnej skóry i jak w H&M styl Hippi, to sweterek jak znalazł. Tylko pasek... Przeszukałam sklepy i nic, było kilka fajnych, ale takie ceny, że... I znalzałam ten paseczke, no z cekinami, ale za taką cenę to przeżyję te cekiny.

Na metce widać cenę początkową 129,95 kr, następnie była przecena 50%, pod naklejką 20kr, była jeszcze naklejona cena 50 kr, a przy kasie dziewczyna prosi o 5 kr... To się nazywa rabat 96%! Tak to ja lubię robić zakupy! Wynalazłam gdzieś w stercie obuwia z outlet'u kozaczki skórzane Bugatti z 599,00 kr przecenione na 75 kr :) Owocne zakupy miałam. 
Pozdrawiam serdecznie!
                                                       
Eva-jank, Iza: Dziękuję! My kobiety jesteśmy specjalistkami - potrafimy się napatrzeć i wyczarować z naszej szafy ciekawe kreacje i wyszperać na promocjach takie cudeńka... Pozdrawiam!
Terra: Dziękuję! Oj z chęcią bym się wybrała do Białegostoku - ja lubię zwiedzać, ale tak naprawdę, a nie legnąć na plaży, albo wyglądać przez okna pensjonatu - chciałabym zaszczepić to w moich dzieciach, więc planuję za kilkanaście lat zabrać dzieci na taką podróż  - a wtedy nie omieszkam zajechać do Białegostoku! Pozdrawiam!