Translate

21 listopada 2010

Świąteczne wieńce i wianuszki.

Święta już tuż tuż, czasu coraz mniej, więc i postów coraz więcej :)
Dziś kolejna porcja zdjęć z gazetek reklamowych  (Dagli'Brugsen, Euro Spar, Fotex, Kvikly, Plantorama), tym razem jednak nie stroiki adwentowe, ale wieńce, wianuszki i stroiki na drzwi oraz (jak się dowiedziałam dzięki Ivory) stroiki na groby.

bukiet z grzybem i serduszkami
serce z mchu

serce z tują

wieniec adwentowy ze srebrnym mchem

serce z białym mchem

wieniec z szyszkami

wieniec z porostami

wieniec z jagodami

bukiet z serduszkami


duże serce ze świerku
                                                                     
Ivory: gazetki są bardzo edukujące - ja się np nauczyłam jak jest mech i szyszki :) i na spokojnie można
przejrzeć co tu mają w sklepach :) Musze się zainteresować tymi gazetkami w pdf, choć korzystam z takich to nie wpadłam na to, żeby brać z nich zdjęcia :) Ciężko się myśli czasem... Ja też wolę sama robić wianki na drzwi i stroiki, szukam zawsze sobie w jakim stylu zrobić, a potem... tworzenie. Też zbieram szyszki :) W ogrodzie mam bluszcz, tuje, choinki, ostrokrzew i mech to w kwestii stroików jestem samowystarczalna :)  A tutaj to nawet mech można kupić :))) A co do dekorowania grobów to tak właśnie do mamy powiedziałam, że tu takie ładne serca są, żeby takie zrobiła na grób Babci :) Choć nie wiedziałam że to na groby...
A wełna z chusty to akryl 100% - z Netto zakup zdaje się, że za 12 koron "Nissegarn". A poszło na chustę jeden motek i może z metr z drugiego motka i na frędzle połowa motka. Szydełko 4. Właśnie sobie zdałam sprawę, że nie opisałam tej chust... Już naprawiam błędy :)
 Pozdrawiam serdecznie :)