Translate

07 czerwca 2012

Robótkowe EURO 2012 - część pierwsza.

Dziś zaczynamy zabawę w Robótkowe EURO 2012

Prezentuję "zawodniczki", wg kolejności przysłanych maili.


1. Luna z bloga "Zmierzch Luny".
"Mam zamiar zrobić 3 biscornu. 2 z motywem kwiatowo-różanym, jedno jeszcze nie wiem, może będzie to zawieszka dla syna z jego ulubionej gry. Chce ponadto zrobic woreczek z haftem twarzy kobiety, to na wymiankę, przeczytam pokazaną książkę, o to prosił mnie syn, chciałabym też zrobić etui na nożyczki i jak mi się uda wyszyję motyw na obrazek lub poduszkę elfa w literce H wg. Nory Corbet. Nie wiem czy uda mi się to wszystko wykonać, ale coś napewno zrobię."


2. Agnieszka z bloga "Hand made by BabaAga".
"Moje 3 częściowe zadanie:
1. dokończyć kocyk dla córki
2. spruć stertę sweterków
3. wysłuchać przy tym audiobooka "Shogun" Jamesa Clavell'a"


3. Trilli z bloga "Przyjemne z pożytecznym".
"Niniejszym zobowiązuję sie uroczyście skończyć "lawendową złośnicę" rozpoczętą rok temu... Pomalować pojemnik dla znajomej... Zrobić sobie chustę... No i torebkę..."


4. Makneta ze strony "Maknetaknits"."Moim celem w czasie Euro jest ukończyć jak najwięcej WIP'ów - mam ich na zdjęciu 12, niektórym brakuje do wykończenia niewiele, innym całkiem sporo więc pewnie nie uda mi się wykończyć wszystkich. Tak więc postanawiam dokończyć ich jak najwięcej."Trzymam kciuki za dziewczyny! 

21 czerwca pojawi się kolejny post z postępami dziewczyn.


Pozdrawiam i tak nawiązując do EURO to życzę cierpliwości, tym z Was które nie kibicują i samych wspaniałych emocji tym które będą kibicować!