Translate

02 listopada 2012

Hello Kitty forever! - czyli etui na telefon.

Jakiś czas temu Julia oświadczyła, że już nie chce rzeczy i ubrań z emblematem Hello Kitty. Ale co mnie bardzo zdziwiło - choć wytłumaczalne to dla mnie, HK odżyło gdy rozmawiałyśmy jak ma wyglądać jej etui na telefon. Mnie by to nie zdziwiło aż tak bardzo, bo sama w LO miałam pokrowiec z kaczuszką :), ale byłam starsza, inaczej miałam w głowie poukladane, a Julia jest jeszcza mała, a potrafiła dostrzec taką subtelna różnicę, że można z czegoś wyrosnąć, ale można tez mieć jakiś drobny element dekoracyjny z czymś smiesznym, dziecinnym.

Julia ma już swój telefon, ale nie korzysta z niego jeszcze, nawet karty nie ma jeszcze, ale ponieważ jeździ do szkoły i ze szkoły autobusem szkolnym, będę musiała mieć z nią kontakt, jeszcze nie teraz, bo póki co ma możliwość odprowadzania jej i przyprowadzania z autobusu, ale jeśli coś się zmieni w przyszłości to muszę być przygotowana, a że telefon dostała od Babci - dla Babci za małe przyciski, to telefon już ma. W wolnej chwili zrobiłam różowe etui i małe Hello Kitty. Pokrowiec zapinany na rzep, będzie też miał paseczek ale chcę zrobić pasek odpinany, dwa kóleczka na bokach i pasek z karabińczykami. Mam wszystko, ale jakoś brak mobilizacji do wykończenia.
Etui wygląda tak:
W związku z konwersacją jaką przeprowadzałyśmy (ja i Wy) na temat problemów z drutami i ze zrozumieniem tego wszystkiego, przygotowałam mały przewodnik po drutowych bezdrożach :) Znajdziecie go tutaj: Nie takie druty starszne czyli moje zmagania ze zrozumieniem tych dwóch patyków ze sznurkiem :).
Pojawiły sie też sugestie, że z szydełkiem też macie problemy. A co byście chciały wiedzieć, z czym Wam pomóc? Pojawiła się informacja, że problemem jest czytanie wzorów. A co więcej chciałybyscie wiedzieć? Nie chcę powielać szkółek szydełkowania jakie można znaleźć w internecie, ale chcę Wam pomóc w rozwikłaniu tego co sprawia Wam trudność.
Piszcie jakie informacje byłyby dla Was przydatne. 
Pozdrawiam!!! Udanego i ciepłego weekendu życzę!!!