Translate

19 marca 2011

Fioletowe oczka i czerwone kolczyki.

Nie było mnie cały tydzień, trzeba było komputer podremontować :)
Więc szybciutko nadrabiam i pokazuję co zrobiłam.
Strasznie podobają mi się te koraliki - są jeszcze takie jasno zielone, bordowe i piękny amarant... Nie zakończyłam jeszcze z nimi przygody.

 Opis:
  • szydełko nr 1
  • kordonek, koraliki.
  • wzór: alex's design
 Czerwone kolczyki - zawiesiłam na kolczykach kółkach.


Opis:
  • szydełko nr 1
  • kordonek
  • wzór
  
Jeszcze nie w pełni naprawiłam komputer - niestety oporny na formatowanie dysk C, sugeruje, że zaraz padnie całkowicie laptopik... Obstawiam na płytę główną lub dysk twardy i się wyłącza tak sobie - więc to też procesor... Jednym słowem padł mi laptop - a do komputera na górę nie chce mi się przenosić... Jednak laptop wygodniejszy :)
I jeszcze chciałam przeprosić za znikome komentowanie w minionym tygodniu - przeglądałam wasze blogi, ale rzadko zostawiałam komentarze. 
Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego weekendu - my do ogrodu uciekamy - bo piękna wiosnę mamy - pączki na drzewach już zaczynają pękać, a jasno na dworze już do godz 19!!! Jak ja to kocham - te wieczne jasności!
                                                                  
Agus2003, Terra, Pandora: Dziękuję, cieszę się bardzo, że podobają się Wam moje wyroby :) Pozdrawiam!
Lamilka88: Dziękuję za to co napisałaś o biżuterii, ale też za poradę w sprawi komputera, choć niestety nietrafnej, komputer się wyłączał podczas formatowania przez BIOS i przed reperacją, teraz już się nie wyłącza, ale czekam na to... - tak jakby nie podołał zadaniom jakie mu dawałam :) To już nie pierwszy raz się z tym spotykam. Kiedyś w serwisie to już sobie żartowali bo jak dzwoniłam,  to zawsze mówiłam co się popsuło, oni twierdzili, że nie, a jak co do czego to miałam rację, więc kiedy któregoś razu zadzwoniłam w sprawie komputera mojej siostry to się nie zapytali co się dzieje, tylko: "co zamówić do wymiany?" A z zasilaczem to tak jak z ładowarka do telefonu - warto mieć w domu dwie!  Pozdrawiam!