Translate

27 kwietnia 2012

Wyróżnienie i CANDY za pytania!

Dostałam wyróżnienie od Anstahe.
Warunki są takie:
1. Napisać 7 rzeczy o sobie.
2. Przekazanie wyróżnienia kolejnym 15 osobom.
Wyróznienie przekazuję wszystkim którzy mnie odwiedzająNie będe pisała o sobie, bo już dość napisałam przy poprzednich wyróżnieniach. Możecie mi zadać jakieś pytania, to odpiszę. Bo nie wiem, co byście chciały wiedzieć więcej o mnie. 
Jesli któreś pytanie rozbawi mnie najbardziej, zaciekawi, da mi do myślenia, czy będzie dla mnie zaskakujące to... dla tej osoby przygotuję serwetki do decu (np. z Marlin Monroe, Jamesem Deanem, magnoliami, wróżkami, jeżynami, aniołkami i może coś jeszcze) a dla osób nie znających się na tej technice, postaram się wymysleć coś, co przyda im się do techniki jaką preferują, lub przygotuję coś decu - kwestia dogadania się. Zaznaczam tylko, że nie wiem kiedy wyślę nagrody, bo może już tego samego dnia, a może dopiero po tygodniu, niestety, ale u mnie na wsi nie ma poczty, a poczta w mieście od 14 do 17, a ja nie zawsze jestem w tych godzinach w mieście. Ale myślę, że max 2 tygodnie będzie trzeba poczekać.
Zasada jest prosta: zostaw komentarz z pytaniem (nie mam problemów z pytaniami, więc walcie śmiało).
Umieszczam też mały banerek (zdjęcie pochodzi z tej strony: djdesignerlab), możecie go wstawic na swojego bloga, możecie mnie zacząć obserwować, ale to dla chętnych. 
Osoby anonimowe, muszą sie podpisać i zostawic swój e-mail (pod komentarzem lub u mnie na poczcie).
W przypadku niezdecydowania, które pytanie powinno wygrać przeprowadzę losowanie.
Ostatni dzień zadawania pytań to poniedziałek 30 kwietnia do północy. We wtorek wybiorę zwycięzcę lub przeprowadzę losowanie i ogłoszę wyniki. 

To co? Miłej zabawy!
Pozdrawiam!