Translate

30 grudnia 2011

Odnaleziona z najlepszymi życzeniami.

Gdyby nie radość z "odnalezienia" to pewnie nie wyskrobałabym czasu na posta. Ale tak się ucieszyłam, że aż mi szybciej poszły przygotowania sylwestrowe :) Ale do rzeczy. Jakieś 7-8 lat temu wstając codziennie o 4 rano do pracy, w pewnym radiu słyszałam kilka piosenek, powtarzali je codziennie tylko w różnych układach. Były to m.in. "King" T.Love, "Łoże w kolorze czerwonym" Sztywny Pal Azji i jeszcze jedna piosenka... A że ja nie muzyczna, to za żadne skarby nie potrafiłam zapamiętać melodii - znaczy miałam ją w głowie, ale nie mogłam jej odtworzyć, a przy tym słowa mi się zaraz motały i nie byłam w stanie sobie nic przypomnieć. I tak przez te 7 lat się męczyłam... Aż do dziś! W niezapowiedzianej przerwie skoków narciarskich usłyszałam w TV Kobranockę i ich "Kocham Cię jak Irlandię", zaczęłam nucić, córka się przyłączyła, chciała pośpiewać, włączyłam You Tube, a jak już opanowała pierwszą zwrotkę, a ja się napociłam z tłumaczeniem dlaczego byli by szczęśliwi jakby się nie kochali... to na rozstresowanie puściłam sobie Chłopców z Placu Broni. I w jednej z ich piosenek usłyszałam melodię, która przypomniała mi tą moją zaginioną piosenkę! Słowa wróciły! A ja w połowie ubijania białek na sernik rzuciłam wszystko i wpisałam w przeglądarkę słowa: "cała miłość ma dla ciebie jest" ... i znalazłam!
Nawet nie macie pojęcia jak się ucieszyłam! Piosenka jest przepiękna, choć, jak to z miłością bywa, tragiczna. Ale zawsze można uruchomić własną interpretację i jest przepięknie!
Przedstawiam Wam zespół Human i piosenkę "Słońce moje", a wraz z nią życzenia by nowy 2012 rok był pełen pięknej miłości!


Coś się okienko nie chciało wkleić... To będzie w formie linka :)

Pozdrawiam!

7 komentarzy:

 1. To ja jeszcze raz życzę wszystkiego co najwspanialsze w Nowym Roku

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę Ci Szczęśliwego Nowego Roku :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozdrawiam serdecznie a życzę, aby nadal Twój optymizm i radość gościły wśród blogowego świata robótkowego.Buziaki!papa

  OdpowiedzUsuń
 4. W Nowym Roku życzę Tobie i najbliższym
  dobrego roku, dużo zdrowia, pomyślności i wiele radości. Dosiego Roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknego i szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. wszystkiego co najlepsze w 2012 zycze Tobie i Twojej rodzince :), Trzymajcie sie cieplutko w Skandynawii :))))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszelkie komentarze pozostawiane na moim blogu :)