Translate

21 września 2012

Mała konewka w różyczki.

Długo szukałam małej konewki do pokoju dla Córki - żeby mogła sama kwiatki na parapecie podlewać. Nie chciałam plastikowej, więc się naszukałam... a jak znalazłam to za droga była jak dla mnie. Ale trafiłam później na rabat 50% i kupiłam :)
Koneweczka wygląda teraz tak:


Nie malowałam jej, tylko przykleiłam różyczki i zalakierowałam. Najbardziej podobają mi się te małe różyczki na rączce i rurce - ma ta część jakąś nazwę?
Odpowiedź w sprawie malowania wikliny papierowej otrzymałam od Diany - dziękuję bardzo, niestety, dziś nici z zakupów min. lakierów,  bo Julka się przeziębiła... i dziś będę z nią w domu... i nici z zakupu kopert i wyprawy na pocztę... eh... A ja już zrobiłam kolejny kosz... Ale pokażę dopiero jak będzie gotowy - czyli pomalowany!!!
Pozdrawiam i życzę udanego i ciepłego weekendu!

11 komentarzy:

 1. konewka słodka :)
  nie wiem jak się nazywa ta część konewki, ale przy rurka w kranie nazywa się "wylewka", to może w konewce, to też jest wylewka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne i taka kobieca. Ale Ty twórcza jesteś. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż miło podlewać roślinki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna konewka.
  Ja kiedyś kupiłam taką srebrną stała na strychu 2 lata. Wyniosłamją na dwór i co...ma dołem pęknięcie. Piotr ma ją naprawić ale się wściekłam...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ślicznie wygląda ta konewka:)) Pozdrawiam cieplutko Viola

  OdpowiedzUsuń
 6. oj taaak!!! te małe różyczki są rozkoszne!!! całość jest fantastyczna. Ale masz głowę twórczą!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantastycznie przyozdobiłaś tę konewkę :) Wygląda teraz tak... romantycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Konewka wygląda fantastycznie! Taka romantyczna dama z niej:) Na pewno Julcia z chęcią będzie podlewała teraz kwiatki. Faktycznie, drobne różyczki wyglądają fajnie, a ta część to może nazywa się wlewka...tak jak w baterii nad zlew:)
  Dużo zdrowia dla Julii:)))
  Pozdrawiam:)))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszelkie komentarze pozostawiane na moim blogu :)