Translate

26 sierpnia 2013

Mała torebeczka dla Emmy.

Wydziergałam kolejny prezencik na urodziny dla jednej z Julii koleżanek - Emmy. Torebeczkę zrobiłam już jakiś czas temu, bo wiedziałąm, że Emma ma urodziny w wakacje więc żeby mnie nie zaskoczyło zaproszenie na urodziny, prezent przygotowałam wcześniej :)

Prosta torebeczka, z małą broszką, bardzo sympatycznie się ją dzierga i co mi się bardzo podoba to to że że dno torebki jest z koła i i jest częścią wzoru. Włóczka to miękka i przyjemna bawełna z odzysku - kapelusika po Julce z czasów jeszcze niedziergania - Julia dostała dwa kapelusiki jak była mała od jednej z pacjentek mojej mamy, a że dziewczynek więcej nie mam, a włóczka mi się przyda, to ją sobie wykorzystałam :)
Emma jest bardzo zadowolona. Najpierw jej mama zaczęła mi dziękować i wychwalać moje umiejętności, a po chwili Emma powiedziała, że o takiej torebce marzyła :) Dziewczynki wiedzą, że ja robie takie prezenty i nawet już mam jedno zamówienie, tym razem na komódkę decu, ale do tych urodzin, to jeszcze trochę :)
Zmykam bo przecież dziś poniedziałek, a ja w poniedziałki to mam całą masę rzeczy do zrobienia...
Wczoraj w poście podałam link do duńskiego katalogu Ikea jakby ktoś był niecierpliwy :) 
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!

2 komentarze:

  1. Jesteś zdolniacha, nie ma co gadać. Takie prezenty są najcudowniejsze, a Twoje wyjątkowo trafione, ale przecież masz cudownego doradcę w postaci Julci.Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna torebeczka!!! Kolorek taki typowo dziewczęcy, wcale się nie dziwię, że torebeczka podobała się Emmie...swoja drogą dziewczę ma piękne imię:)
    Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku:)))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszelkie komentarze pozostawiane na moim blogu :)