Translate

19 listopada 2013

Przytulanko - kocyko - królik dla Izabell.

Czasem to mi się wydaje, że ta Julki Izabell, to jak moje czwarte dziecko. Izabell nie ma tego czy tamtego, to ja to robię... tu trzeba mniejsce dla Izabell zrobić , to szafki przesuwam... Czasem to troche trudne zajmować się dzierganiem tylko i wyłącznie dla lalki... Tak, tak... Bo Izabell to lalka. Ostatnie zamówienie dla Izabell to przytulanka wychodząca z kocyka - to się chyba jakoś specjlistycznie nazywa, ale ani mi, ani Julce nazwa nie była potrzebna, bo wiedziałyśmy o co chodzi :) Wstyd sie przyznać, ale pierwszy raz o tej przytulance Julia wspomniała chyba ponad rok temu, a mi zawsze jakoś nie po drodze było... Zrobiłam ją wreszcie, trochę w ramach ćwiczeń, bo chcę taką zabaweczkę zrobić dla córki mojej przyjaciółki, która ma sie urodzić w marcu :) 

Oczywiście kolorki są lepsze na żywo, zdjęcia wyszły wybitnie niedoskonałe, chciałam je zrobić zanim zabawka trafii do Julii, a i słońca nie  było i iejsca w domu, bo właśnie zaczęliśmy przenoszenie mebli przed malowaniem...

To wszystko na dziś. Kolejny ciężki dzień mnie czeka... czyli papier ścierny i futryny... Yyyy, no... a co na obiad?
Pozdrawiam i życzę Wam dobrego dnia!!!

5 komentarzy:

 1. Idealna maskotka :-) Cudowna we wspaniałych kolorach.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę, oddana mam z ciebie, robić dla lalki. Moja córka też niejednokrotnie nie może się doczekać, aż mama zrealizuje jej zamówienia.
  Kocyk bardzo fajny.
  Pozdrawiam
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 3. A już myślałam, że to żywa przyjaciółka córci...nieźle rozpieszczacie ta Izabelkę:))) co prawda dostała przytulankę dopiero po roku:) ale dostała i to jaką ładną!
  Powodzenia w machaniu papierem ściernym, ciężka robota, oj ciężka...

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęściara z tej Izabelki śliczny kocyk i jeszcze królik w komplecie. Remonty kosztują dużo zdrowia i wysiłku ale zapach czystości i porządeczek po jest super. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszelkie komentarze pozostawiane na moim blogu :)