Translate

10 stycznia 2014

Niebieski ptaszek Angry Birds.

Dziś ostatni prezentowany ptaszek Angry Birds. Ten niebieski ptaszek jest najmniejszy spośród wszystkich Angry Birdsów.  Ładny niebieski kolor ma :) Taki intensywny :), czego oczywiście na zdjęciach nie udało się uchwycić... Na zdjęciu wygląda na jasno-niebieski w rzeczywistości jest to niebieski, ładnie nasycony w strone granatu.

Dużo kolorowych prac ostatnio pokazuję :) Kolorowo mi się w koszyczku robótkowym zrobiło od tych kolorowych włóczek i końca kolorowych robótek nie widać :) A dobrze, bo to przyjemne i szybkie robótki :) A kolorów o tej prze roku potrzeba :) Wczoraj dotarł do mojej świadomość impuls z informacją którą czytam co dzień, ale nie zwracałam na nią uwagi, otóż jak mówi strona internetowa z prognozą pogody wschód słońca mamy o godzinie... 8.50, a zachód o 16.04. Boli nie? Ale na szczęście robi się coraz jaśniej z dnia na dzień i wkrótce noc będzie mniejszością i zaczna się białe noce:) Pocieszeniem jest też to, że dzięki wysokości geograficznej  na której mieszkam kika godzin po zachodzie słońca nad zachodem widnieje piękna łuna, czasem jasna, czasem różowa a nawet czerwona. Podobnie rano nad wschodem. Czasem wieczorami mamy taki fajny efekt pół nieba jasnego, pół ciemnego, granatowego... Pięknie. 
To wszystko na dziś. Jutro podsumowanie Angry Birdsów, czyli zdjęcie grupowe. 
Do jutra! Pozdrawiam!!!

3 komentarze:

 1. Ten również wygląda super.
  Fajnie będzie je zobaczyć razem :)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ptaszki piękne, pracochłonne. Zazdroszczę Ci tych widoków po zachodzie słońca. Ciekawa jestem tego zjawiska. u mnie o 7.30 jeszcze szaro, kiedy córka wychodzi do szkoły. Smutno tak na dworze. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale zaroiło się u ciebie od tych ptaszków. To pewnie dlatego, że dziergasz dla chłopaków, moja córka nie jest w ogóle nimi zainteresowana. Twoje maskotki są cudne.
  Pozdrawiam serdecznie w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszelkie komentarze pozostawiane na moim blogu :)