Translate

10 marca 2014

Trolkowy obrazek decu.

Jak już wspominałam we wcześniejszych postach, powstał drugi obrazek decu z trolami. Pierwszy był prezentem do przedszkola, a drugi zamówiony przez moich synków - też chcieli takie trole, bo przecież ich grupa w przedszkolu to trole! 
Obrazek na płótnie kwadratowym i niestety przez to płótno... obrazek wygląda fatanie. Pisałam o tym przy poprzednim obrazku - płótno jest słabo rozciągnięte i jakby cieńsze. Przez to strasznie źle się przyklejało serwetkę... to widać, zagięcia są wręcz symetryczne....
Tyle z mojej strony w sprawie marudzenia, ale najważniejsze jest to, że chłopcy są zadowoleni! Obrazek im się podoba i taki właśnie chcieli.
Ja się powoli przyzwyczajam do nowej rzeczywistości, czyli do tego, że chłopcy są już w szkole. Na pewno jest wygodniej i jakoś tak... więcej czasu mamy. Julia szybko wskoczyła w role starszej siostry w szkole i bardzo ładnie pomaga chłopcom, po zakończeniu lekcji nie idzie do autobusu, tylko idzie po chłopców, pomaga im się spakować, ubrać i zanim ja przyjadę to już na mnie czekają :)
Zmykam! Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego tygodnia!!!

1 komentarz:

  1. Trolkowo :-) dzieci to lubią
    Dziś idę zapisać Marcysię do Przedszkola :-)
    Pa, pa dobrego tygodnia!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszelkie komentarze pozostawiane na moim blogu :)