Translate

10 czerwca 2014

Kwiatkowa torebeczka na urodziny.

Nie będę się tłumaczyć i bić w pierś że rzadko bywam w blogowym świecie. Dobrze mi tak i tyle.  jak mam coś do pokazania to pokazuję, Wasze blogi podglądam i czytam, z komentowaniem już gorzej...A co mnie tak zajmuje? a no wiecie... tak właściwie to nic nowego, tylko przestałam tak gonić, odpuściłam sobie te wszystkie pomysły które chodziły mi po głowie, wybrałam co najważniejsze i tylko to realizuję. A zaoszczędzony czas spędzam z dziećmi i w ogrodzie.
Wydziergałam ostatnio torebeczkę, która jutro stanie się prezentem urodzinowym dla Julii koleżanki - Kathriny. Torebeczka w formie woreczka z białymi kwiatkami, na zdjęciu nie widać, ale w środku każdego kwiatka jest mały perłowo-różowy koralik (to przez poranne słońce).
Torebeczka jest śliczna - Julia już zaznaczyła, że Ona też taką chce, stwierdziłam, że nie ma sprawy, zrobię jej taką jak znajdę chwilę - i chyba na tą "chwilę" Julia aż zawarczała :) Miło, że aż tak jej się podoba :)
Dla chętnych (i dla mnie, żebym później nie szukała :)) zamieszczam wzór:

I to tyle. Uciekam do sprzątania i do ogrodu :)
Dziekuję za odwiedziny. 
Pozdrawiam serdecznie i słonecznie :)

3 komentarze:

  1. Śliczna jest, taka dziewczęca. Fajnie, że podałaś wzór, bo chętnie zrobiłabym taką córce. Możesz napisać jaką ma wysokość i średnicę (tak mniej więcej, bo ze zdjęcia trudno ocenić) Z góry dziękuję :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziekuje:-) szkoda ze wczoraj nie napisałaś bo torebka została dziś wręczona. Tak na oko to ma jakieś 18 cm w obwodzie a wysokość trochę więcej może 25. Robiłam szydełkiem nr 3 z akrylu red heart baby i robiłam idealnie ze wzorem ilość rzędów a i ostatnie 3 rzędy robimy odwrotnie - żeby przednia strona oczek była w środku torebki - chodzi o wywiniecie .pozdrawiampozdrawiam jakby co służę pomocą.

      Usuń

Dziękuję za wszelkie komentarze pozostawiane na moim blogu :)